Elegantní řešení vašich kabelů

Elegantní řešení vašich kabelů

Unica System stolní box od Schneider Electric: Praktické a elegantní řešení pro vaše elektrické potřeby

 

Unica System+ - Stolní box S se zásuvkou 250V/16A + nabíječkou USB A 3.1A, Bílá

Schneider Electric, jedna z předních společností v oblasti energetiky a automatizace, představuje svůj inovativní produkt Unica System stolní box. Tento kompaktní a funkční stolní box nabízí elegantní řešení pro správu vašich elektrických potřeb.

Unica System stolní box od Schneider Electric se může pyšnit získáním prestižního ocenění Design Award. Tato ocenění potvrzují jeho vynikající designovou koncepci, která kombinuje funkčnost s estetikou a přináší do vašeho pracovního prostoru špičkový vzhled. Díky elegantnímu a kompaktnímu provedení lze tento stolní box snadno integrovat do jakéhokoli prostoru, ať už se jedná o kancelář, pracovní stůl nebo domácí prostředí. Jeho čisté linie a stylový vzhled dodají vašemu pracovnímu prostoru profesionální vzhled.

V neposlední řadě je Unica System stolní box od Schneider Electric navržen s ohledem na bezpečnost a spolehlivost. Využívá nejnovější technologie a splňuje přísné normy, což zajišťuje bezpečné a spolehlivé provozování elektrických zařízení. Můžete mít jistotu, že vaše připojená zařízení budou chráněna před přepětím, zkratem nebo jinými elektrickými problémy.

 

Podrobnější a technické informace naleznete přímo na webu ZDE.

Pokud si ji chcete rovnou pořídit domů, zde zjistíte aktuální skladovou dostupnost u distributorů nebo si ji u velkoobchodů s elektomateriálem můžete objednat. Objednací číslo: INS44052 (bílá) nebo v černém provedené INS44053

 

Další inspiraci z řady vypínačů a zásuvek v řadě Nová Unica naleznete v našem vizualizátoru