Sedna Design/Elements, nové stylové vypínače a zásuvky

Sedna Design/Elements, nové stylové vypínače a zásuvky

Dejte tvar svým představám!

Chcete-li najít svůj styl, zamyslete se, co máte rádi! Jaké prostory vás nejvíce oslovují? Velké, otevřené, šetrně zařízené pokoje nebo něco útulnějšího? Teplé a příjemné pokoje s dřevěným nábytkem nebo moderní vybavení a geometrické tvary? Nebo vše výše uvedené?

Vypínače a zásuvky se v dnešních interiérech stávají důležitým stylovým detailem. Dnes si je můžete zvolit tak, aby se doplňovaly s barvami, texturami a materiály, které jste pro svůj interiér tak pečlivě vybrali!

Řada produktů Sedna Design a Sedna Elements se inspiruje posledními módními a designovými trendy. Sedna nabízí rozmanité barvy i textury a přinášejí vašemu domovu jedinečný vzhled dřeva, betonu, kovu nebo skla. Trendy Antracitová barva naplní požadavky ohledně černých vypínačů.

Design systému Sedna je moderní. Stejně tak poskytované funkce. Nabízí vše, co potřebují moderní domácnosti – sofistikované osvětlení, neomezenou konektivitu, bezpečnost i úspory energie. Automatické spínání světel na chodbách díky detektorům pohybu, pohodlné udržování příjemné pokojové teploty pomocí termostatů, nastavení té správné světelné atmosféry při sledování televize pomocí stmívačů nebo USB nabíječky a držák mobilního telefonu, který velmi prakticky udrží váš telefon při nabíjení.

Díky kvalitním materiálům, které jsou UV odolné a zaoblení rámečků na kterých se nedrží prach vám Sedna Design & Elements vydrží v nezměněném stavu opravdu dlouho. Můžete mít přístroje v až pětinásobných rámečcích a nainstalovat je jak na běžné elektroinstalační krabice, tak i do povrchových krabic. Rámečky lze montovat jak horizontálně, tak vertikálně.

Krátké video představující řadu Sedna Design/Elements