USB nabíječku a rychlonabíječky

USB nabíječku a rychlonabíječky

Nabíjejte mobilní zařízení rychleji a jednodušeji

V řadě Nová Unica je k dispozici několik verzí USB nabíječek. Od starších verzí s USB-A konektory až po nejmodernější a nejvýkonnější rychlonabíječky na trhu s výkonem až 65W, které jsou vhodné I pro napájení notebooku. Zajímavým řešením je i kombinovaná skrytá zásuvka s USB nabíječkou (NU301518E), která je opatřena krytkou na pružince zabraňující usazování prachu uvnitř zásuvky a která zvyšuje bezpečnost zásuvky před nebezpečným dotykem. Tato kombinovaná zásuvka je navíc vybavena konektorem USB-C, který můžete použít pro nabíjení mobilních zařízení přes standardizovaný konektor.

Tip:
Rychlonabíječky 45W a 65W jsou vybaveny ochranou proti přepětí, nadproudovou ochranou a ochranou proti přehřátí. Dynamické nabíjení pomáhá zajistit nepřetržitý přísun energie do vašeho zařízení. Když vestavěný snímač v nabíječce zjistí, že se teplota zvýší nad určitou úroveň, sníží se nabíjecí výkon, dokud teplota znova neklesne pod bezpečnou úroveň, ale proces nabíjení se nezastaví.

Vyšší energetická účinnost

Technologie GaN (nitrid galia) umožňuje maximalizovat energetickou účinnost nabíjení a snížit uhlíkovou stopu. Naše USB nabíječky mají účinnost 93% ve srovnání s 88% účinností nabíjení požadovanou mezinárodním standardem.

Rychlé nabíjení

S našimi USB rychlonabíječkami (NU501318 s výkonem 45W a NU501418 s výkonem 65W) můžete svá zařízení rychle nabíjet, i když je zrovna používáte. Můžete si pustit ranní zprávy a nabít baterii na 70 % za pouhých 30 minut*.
*Jedná se o příklad. Skutečná rychlost se bude lišit v závislosti na baterii a typu zařízení.

Technické specifikace:

  • Nabíjecí protokoly: PD, QC3.0, BC1.2
  • Dynamické nabíjení
  • Ochrana proti nadproudu, přepětí a přehřátí
  • Pro různá elektronická zařízení: notebooky, chytré telefony, tablety, chytré hodinky atd.

Více informací naleznete v katalogu Nová Unica v sekci ke stažení.

Krátké informační video: