USB rychlonabíječky v řadách Nová Unica, Sedna D/E a Merten

USB rychlonabíječky v řadách Nová Unica, Sedna D/E a Merten

Elektronická zařízení jsou pro náš každodenní život nepostradatelná, potřebujeme řešení pro jejich rychlejší a bezpečnější nabíjení. A pro tyto účely jsou určeny nové vysoce výkonné USB rychlonabíječky v řadách Nová Unica, Sedna D/E a Merten. Obě zařízení – 65 W a 45 W – mají ochranu proti přepětí, nadproudovou ochranu a ochranu proti přehřátí, takže můžete svá zařízení při nabíjení používat zcela bez obav.
 

Obě vysoce výkonné nabíječky USB splňují následující:
Porty USB typu C
Tyto porty se stávají v EU od podzimu 2024 standardem pro všechna elektronická zařízení. Port typu C dokáže přenášet data až 10 Gb/s a napájet připojená zařízení výkonem až 100 W, takže můžete přímo nabíjet například notebook.
Dynamické nabíjení
Dynamické nabíjení pomáhá zajistit nepřetržitý přísun energie do vašeho zařízení. Pokud vestavěný snímač v nabíječce zjistí, že se teplota zvýší nad určitou úroveň, sníží se nabíjecí výkon dokud teplota znova neklesne pod bezpečnou úroveň, ale proces nabíjení se nezastaví.
Vyšší energetická účinnost
Technologie GaN (nitrid galia) umožňuje maximalizovat energetickou účinnost nabíjení a snížit uhlíkovou stopu. Naše USB nabíječky mají účinnost 93% ve srovnání s 88% účinností nabíjení požadovanou mezinárodním standardem.

 Technické specifikace

  • Nabíjecí protokoly: PD, QC3.0, BC1.2
  • Dynamické nabíjení
  • Ochrana proti nadproudu, přepětí a přehřátí
  • Pro různá elektronická zařízení: notebooky, chytré telefony, tablety, chytré hodinky atd.
  • Maximální výkon 45 W nebo 65 W

Stáhněte si panoramu, ve které se dozvíte více detailů o rychlonabíjecích USB konektorech zde.